مسابقات فوتبال - دهه فجر

مسابقات-فوتبال-دهه-فجر-1

به گزارش روابط عمومی مدرسه امام زین العابدین علیه السلام، به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی سال 97، اولین دوره مسابقه فوتبال جام فجر، در زمین چمن مجتمع ورزشی آستانه برگزار شد. این مسابقات متشکل از 6 تیم بود که دو تیم آن را اساتید مدرسه و پژوهشگران مجمع الفکر الاسلامی تشکیل می دادند. رقابت ها در 3 گروه برگزار گردید که در پایان 8 بازی، یک تیم از مجمع و تیمی از پایه دوم به فینال دست یافتند. در نهایت بازی دو تیم در وقت اضافه به تساوی کشید که با برتری تیم مجمع الفکر در بخش پنالتی پایان یافت.

  • فوتبال
  • فوتبال
  • فوتبال
  • فوتبال
  • فوتبال

مراسم بزرگداشت روز شهدا

به گزارش روابط عمومی مدرسه:

در این مراسم حجت الاسلام جوشقانی در بیان ویژگی شهدا به پنج مورد اشاره کردند:

1.خدا را خوب شناختند.

2.در هر زمان خدا را شاکر بودند.

3.همواره در ذهنشان، یاری و خشنودی امام زمان را مرور می کردند.

4.آسیب ها را شناختند و با توجه به عدم نزدیکی به آسیب ها هدفشان یعنی رسیدن به خدا را پیدا کردند.

5.مرد میدان و مسابقات معنوی بودند. منظور از مسابقات معنوی قرعه انداختن برای خوابیدن روی سیم خاردار و کار های دیگری است که در راه خدا انجام می دادند.

و در ادامه مراسم کربلایی محمد قاسمیان به مدیحه سرایی اهل...

جلسه تلاوت هفتگی قرآن

معاونت تهذیب مدرسه علمیه امام زین العابدین علیه السلام جهت اُنس بیشتر با قرآن کریم و ارتقای سطح تجوید، روخوانی و روانخوانی طلاب خود، اقدام به برگزاری جلسات تلاوت نموده است. این جلسات هر هفته شنبه و چهارشنبه بلافاصله بعداز نماز عشا به مدت 20 دقیقه و با حضور استاد ارجمند حجة الاسلام هادوی دائر می گردد.

روز احسان و نیکوکاری

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه امام زین العابدین علیه السلام، طلاب و اساتید مدرسه در 14 اسفند ماه و به مناسبت بزرگداشت روز احسان و نیکوکاری در اقدامی انسان دوستانه و در جهت احیای سنت انفاق، این روز را روزه داشته و وعده غذایی ناهار خود را بسته بندی نمودند تا توسط گروهی از بچه های مدرسه بین چند خانواده فقیر توزیع شود. این سنت حسنه حداقل ماهی یکبار ادامه خواهد داشت.