پذیرش مدرسه علمیه امام زین العابدین علیه السلام 98-99

پذیرش-مدرسه-علمیه-امام-زین-العابدین-علیه-السلام-98-99

#طلبه_فردا مدرسه امام زین‌العابدین علیه‌السلام تحت اشراف آیت الله اراکی‌دامت برکاته طلبه می‌پذیرد. دانش آموزان انقلابی، نخبه و با انگیزه، پایه های ۸ و ۹

مدرسه امام زین‌العابدین علیه‌السلام تحت اشراف حضرت آیت‌الله اراکی حفظه‌الله، مد نظر دارد برای سال تحصیلی ۹۸_۹۹ با توجه به شرایط مورد نظرخود، از بین دانش آموزان انقلابی، مستعد و نخبهء پایه هشتم و نهم در مقطع مقدمات، پذیرش نماید. لذا جهت انجام پیش ثبت‌نام از این پیوند اقدام فرمایید. خواهشمندیم فرم مذکور را به طور کامل تکمیل نمایید. نتایج ثبت‌نام در اسرع وقت از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد.

قابل ذکر است که پذیرش نهایی در مدرسه شریفه، به قبولی کامل در امتحان کتبی و مصاحبه حضوری حوزه نیز منوط خواهد بود. ضمنا متقاضیان می توانند از طریق تماس تلفنی با شماره 025-32943935 جهت هماهنگی وقت مشاوره تحصیلی رایگان اقدام نمایند.

 فرم ثبت نام 

پذیرش مدرسه علمیه امام زین العابدین علیه السلام 98-99
  • #پذیریش

مراسم بزرگداشت روز شهدا

به گزارش روابط عمومی مدرسه:

در این مراسم حجت الاسلام جوشقانی در بیان ویژگی شهدا به پنج مورد اشاره کردند:

1.خدا را خوب شناختند.

2.در هر زمان خدا را شاکر بودند.

3.همواره در ذهنشان، یاری و خشنودی امام زمان را مرور می کردند.

4.آسیب ها را شناختند و با توجه به عدم نزدیکی به آسیب ها هدفشان یعنی رسیدن به خدا را پیدا کردند.

5.مرد میدان و مسابقات معنوی بودند. منظور از مسابقات معنوی قرعه انداختن برای خوابیدن روی سیم خاردار و کار های دیگری است که در راه خدا انجام می دادند.

و در ادامه مراسم کربلایی محمد قاسمیان به مدیحه سرایی اهل...

جلسه تلاوت هفتگی قرآن

معاونت تهذیب مدرسه علمیه امام زین العابدین علیه السلام جهت اُنس بیشتر با قرآن کریم و ارتقای سطح تجوید، روخوانی و روانخوانی طلاب خود، اقدام به برگزاری جلسات تلاوت نموده است. این جلسات هر هفته شنبه و چهارشنبه بلافاصله بعداز نماز عشا به مدت 20 دقیقه و با حضور استاد ارجمند حجة الاسلام هادوی دائر می گردد.

روز احسان و نیکوکاری

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه امام زین العابدین علیه السلام، طلاب و اساتید مدرسه در 14 اسفند ماه و به مناسبت بزرگداشت روز احسان و نیکوکاری در اقدامی انسان دوستانه و در جهت احیای سنت انفاق، این روز را روزه داشته و وعده غذایی ناهار خود را بسته بندی نمودند تا توسط گروهی از بچه های مدرسه بین چند خانواده فقیر توزیع شود. این سنت حسنه حداقل ماهی یکبار ادامه خواهد داشت.